Cennik – naszych usług w Poznaniu


Problem z tłustą plamą na kanapie, trudnym do wyczyszczenia dywanem, kamieniem w toalecie lub kuchni czy zabrudzoną tapicerką w samochodzie bywa bardzo uciążliwy. Domowe środki nie zawsze są w stanie poradzić sobie z takimi zanieczyszczeniami, dlatego chcąc cieszyć się czystym, odświeżonym wnętrzem domu lub samochodu warto zwrócić się do ekspertów. Nasza ekologiczna mobilna myjnia parowa Bogucki EcoWash Poznań poradzi sobie z każdym brudem. Jeżeli zainteresowała Cię któraś z naszych usług dla auta lub dla domu, np. pranie tapicerki samochodowej lub pranie dywanów i wykładzin Poznaniu, tu możesz sprawdzić nasz cennik. Jak za chwilę zauważysz, wiele usług nie zostało dokładnie wycenionych, a w zamian za to zaznaczyliśmy, iż ich koszt zostanie ustalony z klientem indywidualnie – zależy nam bowiem na tym, by ceny naszych usług były dostosowane do charakteru zleceń oraz potrzeb zleceniodawców.

Od czego zależy cennik prania tapicerki samochodowej?

Tak jak w przypadku wszystkich naszych usług, na pranie tapicerki samochodowej obowiązuje rozbudowany cennik, który umożliwia naszym klientom dość precyzyjne ustalenie zakresu usług, których oczekują i jakich mogą się spodziewać w określonym budżecie. Na ostateczny koszt wpływ ma wiele zmiennych – nie tylko stopień zabrudzenia i rodzaj plam, ale także materiał, z którego wykonana jest tapicerka, a co za tym idzie ilość pracy, którą należy włożyć, by osiągnąć satysfakcjonujący efekt – a w przypadku naszej firmy satysfakcjonujący, oznacza perfekcyjnie czysty.

Przy większości zleceń prania tapicerki samochodowej, stawki w cenniku wahają się w przedziale 130 -180 złotych i obejmuje pranie foteli i boczków. Jeśli tancerka jest lekko zabrudzona, a plamy można dość łatwo usunąć przy pomocy podstawowych urządzeń, będzie to mniejszy wydatek, niż w przypadku pozostałości po oleju lub innych substancjach, które zdążyły mocno wgryźć się w materiał. W razie niestandardowych zabrudzeń, które wymagają ręcznego usuwania (jak np. duże ilości sierści), koszt może ulec zmianie, o czym powiadamiamy klienta przed przystąpieniem do realizacji zlecenia.

 

Dla pojazdów
Pakiet expres (mycie karoserii, mycie felg i opon, umycie szyb) Dla małego samochodu np: ( volkswagen up 25 zł) .Dla średniego np: (volkswagen golf 30 zł). Dla dużego np: (ford mondeo kombi/sedan – 35 zł). Dla suva np( audi q5 40 zł+) . Dla busa (do uzgodnienia)
Pakiet standard (Pakiet expres + odkurzanie środka, odkurzanie bagażnika, odświeżenie i konserwacja kokpitu) dla małego 50 zł/ dla średniego 60 zł/ dla dużego 70 zł/ dla suva 80 zł+
Pakiet premium(pakiet 1 +2 + woskowanie , poczernianie opon i odświeżenie środka gorącą parą) dla małego 60 zł/ dla średniego 80 zł/ dla dużego 90 zł/dla suva 100 zł+
Pranie tapicerki (fotele + boczki) od 130-180 zł w zależności od stanu ubrudzenia.
W przypadku konieczności usuwania dużej ilości sierści ręcznie cena ulega zmianie.
Pranie podłogi w samochodzie (podłoga + bagażnik) 100 zł
Pranie dywaników samochodowych 25 zł komplet
Pranie podsufitki 100 zł
Czyszczenie skórzanej tapicerki 200zł
Parowe czyszczenie silnika od 40 do 80 zł
Odgrzybianie klimatyzacji + usuwanie brzydkich zapachów z wnętrza pojazdu 60 zł
Usuwanie cząsteczek asfaltu i smoły Od 30 do 50 zł w zależności od stanu zabrudzenia.
Czyszczenie autobusów (pranie foteli , pielęgnacja elementów plastikowych oraz podłogi) od 800 zł
Czyszczenie szoferek samochodów ciężarowych (pranie tapicerki, odkurzanie, pielęgnacja elementów plastikowych, czyszczenie z zewnątrz) od 500 zł
Woskowanie 20 zł
Kompleksowe przygotowanie samochodu do sprzedaży od 400zł
Czyszczenie łodzi, camperów, przyczep kempingowych, motorów Cena do uzgodnienia
Dla domu
Pranie kanap od 130-180 zł (w zależności od wielkości  i stanu zabrudzenia, w przypadku ręcznego usuwania sierści cena ulega zmianie)
Pranie kanap narożnikowych od 150 do 200 zł
Pranie foteli, krzeseł, puf, dywanów, wykładzin Cena do uzgodnienia
Czyszczenie elewacji oraz usuwanie grafiti Cena do uzgodnienia
Czyszczenie nagrobków, pomników od 40 zł
Udrożnianie przewodów hydraulicznych Cena do uzgodnienia
Mycie i dezynfekcja urządzeń oraz pomieszczeń medycznych Cena do uzgodnienia
Mycie i dezynfekcja urządzeń i narzędzi gastronomicznych Cena do uzgodnienia
Dezynfekcja pojazdów , urządzeń i pomieszczeń związanych z branżą wędliniarską Cena do uzgodnienia
Skuteczne czyszczenie kuchni i toalet Cena do uzgodnienia
Eliminacja bakterii, roztoczy, pleśni alergenów i wirusów Cena do uzgodnienia