Czyszczenie podłóg gorącą parą

Dokładne czyszczenie podłóg w samochodzie jest możliwe jedynie przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu w nowoczesnej myjni, ponieważ to właśnie podłogi są narażone na szczególne zanieczyszczenia z naszego obuwia oraz przewożonych w aucie rzeczy. Tu odkłada się kurz, a więc i gromadzą się groźne dla naszego zdrowia roztocza i bakterie. Dokładne czyszczenie to nie tylko świeżość widoczna gołym okiem, ale dotarcie do głębszych warstw materiału. Dlatego nasza mobilna myjnia Bogucki Eco Wash oferuje swoim klientom skuteczne czyszczenie podłóg gorącą parą.

Efekty czyszczenia podłóg

Myśląc o czyszczeniu wnętrza samochodu skupiamy się na tapicerce, tymczasem bardzo ważne okazuje się także usunięcie brudu z podłóg. Przecież tu także gromadzą się zanieczyszczenia i powstawać mogą groźne dla nas zarazki. Aby efektywnie pozbyć się jednych i drugich nasza mobilna myjnia z Poznania stosuje do czyszczenia gorącą parę. Jest to rozwiązanie skuteczne, a przy tym ekonomiczne i ekologiczne. Nie naraża nas także na odbarwienia czy zniszczenie czyszczonych materiałów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, gwarantujemy nie tylko profesjonalizm, ale także dojazd do klienta na terenie Poznania oraz okolic i atrakcyjne ceny. Chronimy równocześnie środowisko, zużywając minimalną ilość wody, jak i portfel klienta.

Czyszczenie gorącą parą

Czyszczenie często ogranicza się jedynie do spłukiwania brudu z zewnątrz. Przez to tkaniny – choć mogą wyglądać na nieskazitelne – tracą dawne właściwości, a w głębi nich rozwijają się bakterie. Nasza mobilna myjnia Bogucki Eco Wash sięgnęła po najnowszą technologię, by zapobiegać takiej sytuacji. Czyszczenie podłóg gorącą parą w samochodach odbywa się w temperaturze około 120 stopni. Dzięki temu usuwamy bez trudu nawet najcięższe zabrudzenia. W pierwszej fazie likwidujemy zewnętrzne zanieczyszczenia, a w drugiej – głęboki brud. W efekcie nasi klienci mogą cieszyć się wręcz sterylnym wnętrzem auta, powrotem oryginalnego koloru podłogi i tapicerki oraz zniknięciem wszystkich niechcianych zapachów. Czyszczenie parowe to bez wątpienia rozwiązanie godne polecenia dla każdego samochodu, niezależnie od stopnia jego zabrudzenia.

Bezpieczeństwo przy czyszczeniu

Technologia stosowana przez naszą myjnię Bogucki Eco Wash (oferującą każdorazowo dojazd do klienta) gwarantuje, że wykorzystane metody czyszczenia są bezpieczne dla wszystkich materiałów, zarówno tapicerek, jak i podłóg. Nie ma zagrożenia, że skuteczność silnych środków zniszczy materiał. Nasz profesjonalny, najnowocześniejszy sprzęt został stworzony specjalnie do wykonywania takich usług, a doświadczenie naszych fachowców to gwarancja, że podłogi po czyszczeniu będą wyglądały jak nowe.