Nasza ekologiczna mobilna myjnia parowa oferują czyszczenie samochodu w Poznaniu wraz z praniem tapicerki. Jeżeli szukasz firmy, która skutecznie wyczyści zaplamioną tapicerkę, tutaj znajdziesz fachowców, którzy nowoczesną metodą prania gorącą parą wodną wywabią z materiału każdy, nawet trudny do usunięcia brud. Powierzona nam tapicerka zostanie:

 • po pierwsze – wyczyszczona powierzchownie tak, aby wyglądała czysto i schludnie,
 • po drugie – odświeżona od wewnątrz, co oznacza, że tapicerka samochodowa zostanie przeprana na całej swojej grubości.

Proponowane przez nas pranie tapicerki samochodowej w Poznaniu jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto chce skutecznie odświeżyć wnętrze auta. Ze swojej strony Bogucki EcoWash Poznań może zagwarantować 100% efektu oraz niskie ceny.

Czyszczenie samochodu

Czyszczenie wnętrza samochodu to rutynowa czynność, którą należy wykonywać średnio raz na rok, aby utrzymać je w nienagannej czystości. Codzienne użytkowanie auta prowadzi do powstawania wielu zabrudzeń oraz gromadzenia się kurzu. Pojazd jest niełatwy do odkurzenia szczególnie dla osób zamieszkałych w blokach czy kamienicach, gdzie trudno o dostęp do prądu na zewnątrz. Bogucki EcoWash Poznań pomoże dokładnie wyczyścić wnętrze auta. Usługa obejmuje nie tylko odkurzanie, usuwanie kurzu i mycie szyb, ale także pranie tapicerki samochodowej.

Pranie tapicerki samochodowej

Zachęcamy do skorzystania z usługi obejmującej pranie tapicerki samochodowej w Poznaniu. Jako doświadczona firma, która ceni nowe technologie, korzystamy z metod czyszczenia, które są w stanie zagwarantować oczekiwane efekty – czyste, wolne od wszelkich zabrudzeń obicie foteli odświeżone także od wewnątrz. Stosowane przez nas pranie gorącą parą wodną umożliwia przeniknięcie do wewnętrznych warstw materiału i wywabienie z niego wszelkich bakterii czy niechcianych zapachów.

Cennik

Dla pojazdów
Pranie tapicerki (fotele + boczki)
Od 130-180 zł w zależności od stanu ubrudzenia. W przypadku konieczności usuwania dużej ilości sierści ręcznie cena ulega zmianie.
Pranie podłogi w samochodzie (podłoga + bagażnik) 100 zł
Pranie dywaników samochodowych 25 zł komplet
Pranie podsufitki 100 zł
Czyszczenie skórzanej tapicerki 200zł
Czyszczenie autobusów (pranie foteli , pielęgnacja elementów plastikowych oraz podłogi) od 800 zł
Czyszczenie szoferek samochodów ciężarowych (pranie tapicerki, odkurzanie, pielęgnacja elementów plastikowych, czyszczenie z zewnątrz) od 500 zł

Zalety czyszczenia tapicerki samochodowej

Regularne pranie tapicerki samochodowej ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Nierzadko w samochodzie spędzamy nawet kilka godzin dziennie. Dotyczy to zarówno kierowców zawodowych, jak i osób dojeżdżających do pracy lub na biznesowe spotkania. Czyszczenie tapicerek samochodowych to skuteczna forma pozbycia się kurzu i zabrudzeń, które nie tylko źle prezentują się na tapicerce samochodu, ale także mogą być przyczyną wielu groźnych chorób. Aktywna piana oraz gorąca para wodna, których używamy w procesie mycia tapicerki samochodowej, zabijają roztocza, bakterie i inne mikroorganizmy, dla których tapicerka samochodowa stanowi doskonałe siedlisko. Pozbądź się niechcianych lokatorów ze swojego auta. Zamów profesjonalne czyszczenie samochodu i ciesz się piękną, czystą tapicerką za niewielkie pieniądze.
Nasze zalety:

 • dojazd do klienta – nasza mobilna myjnia parowa dojdzie do Ciebie w każde miejsce w Poznaniu i okolicach,
 • bogaty zakres usług – wyczyścimy tapicerkę, usuniemy sierść z foteli, wyczyścimy podłogę w aucie, wypierzemy podsufitkę,
 • konkurencyjne ceny – nasz cennik jest najlepszym dowodem na to, że można myć tapicerkę samochodową profesjonalnie i niedrogo,
 • stosowanie bezpiecznych środków czyszczących – w swojej pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, bezpieczne detergenty i środki piorące,
 • doświadczenie i wiedza – na poznańskim rynku działamy od 11 lat, zaufało nam ponad 200 klientów!

Czyszczenie samochodu – czy to jest bezpieczne?

Wiele osób zainteresowanych praniem tapicerki samochodowej zadaje nam pytanie, czy usługa ta jest bezpieczna. Pojawiają się wątpliwości dotyczące zniszczenia tapicerki, odbarwienia jej koloru oraz wielu innych, ewentualnych „efektów ubocznych”. Ze swej strony możemy w 100% zapewnić, że nic takiego nie będzie miało miejsca. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne i sprawdzone urządzenia, dlatego nie muszą się Państwo obawiać o dziurę w tapicerce czy problemy z kolorami. Pranie tapicerki samochodowej parą wodną to nie tylko jeden z najskuteczniejszych, ale także najbezpieczniejszych sposobów na utrzymanie jej w czystości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Dojazd do klienta – Mobilna myjnia

Nasza firma prowadzi działalność na terenie (Dojazd do klienta) :

 • Poznań (Jeżyce, Grunwald, Wilda, Nowe miasto, Stare miasto)
 • Swarzędz
 • Komorniki
 • Luboń
 • Przeźmierowo
 • Suchy las
 • Mosina
 • Plewiska
 • Koziegłowy

Oraz w innych okolicznych miastach. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.