Pranie kanap i foteli samochodowych

Gromadzony wewnątrz auta brud jest naturalny. Kurz osiada wszędzie, zbierając się we wszystkich zakamarkach i stając się trudnym do usunięcia. Dodajmy do tego wylany napój, okruszki jedzenia, czy tłuste plamy – to nieuniknione zabrudzenia, które wymuszają na nas konieczność regularnego czyszczenia tapicerki. Dokładne pranie kanap i foteli samochodowych powinno się wykonywać miej więcej raz na rok. Dzięki temu wnętrze samochodu będzie prezentowało się schludnie i czysto.

Wstępne oczyszczenie tapicerki

Aby czyszczenie foteli i kanap samochodowych przebiegło pomyślnie, trzeba najpierw je dokładnie odkurzyć. Często robimy to samodzielnie, ale trudno nam wtedy dotrzeć do wszystkich zakamarków, wątpliwa jest więc skuteczność takiego zabiegu. Dlatego warto skorzystać z usług naszej myjni Bogucki Eco Wash: oferujemy dojazd do klienta, a przy tym gwarantujemy pełną satysfakcję (czyścimy fotele i kanapy samochodowe bardzo dokładnie i bez narażenia tapicerki na jakiekolwiek zniszczenie).

Profesjonalny sprzęt i środki stosowane w myjni

Już samo odkurzenie tapicerki we własnym zakresie jest trudne do wykonania, a co dopiero odplamianie. Co innego, gdy mamy do czynienia z nowoczesnym sprzętem w wysokiej jakości myjni, takiej jak nasza mobilna myjnia parowa Bogucki Eco Wash. Nie tylko działamy skutecznie, ale także oferujemy dojazd do klienta i konkurencyjne ceny kompleksowych usług. W tym:

  • gwarantujemy doprowadzenie tapicerki samochodowej do takiego stanu, by wyglądała czysto i estetycznie;
  • oferujemy dokładne odświeżenie tapicerki, dzięki praniu jej na całej grubości.

Ekologiczne czyszczenie wnętrza samochodu

Nasza myjnia Bogucki Eco Wash jest nie tylko niezawodna, ale także ekologiczna. Odpowiadając na realia nowoczesnego świata, nie możemy pozwolić sobie na nadmierne wykorzystanie wody, zwłaszcza jeśli jest ono nieuzasadnione. Tymczasem wykorzystanie najnowszej technologii pozwala nam na dokładne wyczyszczenie każdej tapicerki na całej grubości, bez marnowania wody, a w efekcie dłuższe cieszenie się czystym i eleganckim wnętrzem samochodu.

Zalety prania tapicerki

Pranie w naszej myjni wykonujemy miedzy innymi gorącą parą wodną, co umożliwia wywabienie plam, ale także zniszczenie niewidocznych zanieczyszczeń z auta. Ma to oczywiście wpływ na nasze zdrowie, nie stanowi jedynie – jak by się zdawało – kwestii estetycznej. Nasza firma Bogucki Eco Wash oferuje swoje usługi zarówno mieszkańcom Poznania, jak i okolic. Pełna oferta obejmuje:

  • likwidację zabrudzeń;
  • zniszczenie bakterii;
  • pozbycie się niechcianych zapachów;
  • użycie skutecznych, ale i bezpiecznych środków i metod czyszczenia;
  • ekologiczne pranie z wykorzystaniem minimalnej ilości wody;
  • konkurencyjne ceny.