Czyszczenie dywanów i wykładzin - Poznań


Jeżeli szukasz firmy proponującej czyszczenie wykładzin i pranie dywanów w Poznaniu, trafiłeś idealnie. Jesteśmy ekologiczną, mobilną myjnią parową, która pozwoli Ci pożegnać się z plamami i zabrudzeniami na wykładzinie czy ulubionym dywanie w kilka chwil.

Czyszczenie wykładzin i dywanów gorącą parą to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala nie tylko na skuteczne odplamienie powierzchni materiału, ale także na przeniknięciu i usunięciu brudu z niewidocznych dla oka warstw wykładziny. Dzięki temu łatwiejsze okazuje się usunięcie bakterii, roztoczy, alergenów i wirusów, które mogą zagnieździć się w brudnych włóknach dywanów. Zainteresowanych praniem wykładzin w Poznaniu oraz ich gruntownym czyszczeniem zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i cennikiem Bogucki EcoWash Poznań.

Pranie dywanów

Nie możesz poradzić sobie z trudną do usunięcia plamą na dywanie? Przy samodzielnym usuwaniu brudu z dywanów należy być bardzo ostrożnym. Aby uniknąć ryzyka zniszczenia materiału lub częściowego odbarwienia go za sprawą dostępnego w zwykłym sklepie odplamiacza, warto zdecydować się na fachowe usługi Bogucki EcoWash Poznań. W naszej ofercie znajduje się fachowe pranie dywanów z wykorzystaniem maszyny SW15 FOAM. Wytwarza ona aktywną, ciepłą pianę, która umożliwia dokładne czyszczenie także wewnętrznych, niewidocznych dla oka warstw materiału.


Czyszczenie wykładzin

Zachęcamy do skorzystania z jednej z usług Bogucki EcoWash Poznań, jaką jest kompleksowe pranie wykładzin w Poznaniu. Czyszczenie odbywa się metodą prania ciepłą pianą zawierającą składniki trwale usuwające brud i odświeżające materiał. Piana przenika w głąb materiału, dzięki czemu oprócz widocznych dla oka zanieczyszczeń, usuwa także bakterie, roztocza i wirusy gromadzące się we włóknach wykładziny. Pozbycie się szkodliwych zarazków to rzecz szczególnie ważna dla alergików oraz dzieci – nie warto jej zaniedbać.

Cennik

Dla domu
Pranie foteli, krzeseł, puf, dywanów, wykładzin Cena do uzgodnienia

Mobilna myjnia parowa – Poznań

Wybierając nasze usługi, mają Państwo szansę na nowo cieszyć się czystym i lśniącym dywanem lub wykładziną. Jednak nasza mobilna myjnia parowa to nie tylko czyszczenie dywanów. Z przyjemnością wykonamy dla Państwa szereg innych prac porządkowych w zakresie pielęgnacji i utrzymania w czystości:

 • tapicerki meblowej,
 • elewacji budynków,
 • kuchni i toalet,
 • urządzeń kuchennych,
 • tapicerki samochodowej,
 • nagrobków i pomników,
 • wielu innych przedmiotów!

Czyszczenie dywanów w Poznaniu – dlaczego warto je nam zlecić?

 1. Oszczędność czasu
 2. Poza korzystnym wpływem czyszczenia dywanów na zdrowie domowników usługa ta ma jeszcze wiele równie istotnych zalet. Przede wszystkim, zlecając pranie wykładziny lub wyczyszczenie dywanu profesjonalnej firmie, oszczędzają Państwo czas. Podczas gdy nasza mobilna myjnia parowa zajmuje się kompleksowym czyszczeniem dywanu, Państwo w tym czasie mogą poświęcać się domowym obowiązkom lub przyjemnościom – my zadbamy o czysty dywan w sposób całkowicie profesjonalny. Samodzielne czyszczenie często wymaga poświęcenia nawet kilku godzin. My, dzięki naszym niezawodnym urządzeniom, jesteśmy w stanie wyprać wykładzinę lub dywan kilkukrotnie szybciej.

 3. Oszczędność pieniędzy
 4. Kolejną zaletą współpracy z nami jest oszczędność pieniędzy. Rzadko udaje się zakupić skuteczny i bezpieczny środek do czyszczenia dywanów za pierwszym razem. Efekt? Częste wizyty w sklepie z chemią gospodarczą, sporo pieniędzy wydanych na detergenty, a dywan nadal brudny. Wybierając usługi naszej mobilnej myjni parowej w Poznaniu, mogą być Państwo pewni, że nasi specjaliści dobiorą skuteczny i bezpieczny środek piorący, dzięki któremu już pierwsze czyszczenie dywanu lub wykładziny przyniesie zamierzony efekt. Używane przez nas środki pozwalają także pielęgnować dywany i wykładziny, zapewniając im długotrwałą ochronę przed kurzem i brudem.

 5. Doskonały efekt
 6. Niezwykle trudno jest uzyskać zadowalający efekt, samemu czyszcząc wykładzinę lub dywan. Nawet jeśli uda nam się dobrać właściwy detergent i znaleźć kilka godzin na czyszczenie, najczęściej efekty naszej pracy dalekie są od zadowalających. Tymczasem, korzystając z usług Bogucki EcoWash Poznań, otrzymują Państwo pewność, że dywany i wykładziny będą lśniły jak nowe, a przywrócenie im należytego blasku i piękna wcale nie musi być drogie! Nie trzeba obawiać się o odbarwienia, uszkodzenia materiału czy inne problemy. Gwarantujemy, że wykonywane przez nas usługi są w 100% bezpieczne. Zarówno kolor dywanu, jak i jego struktura nie ucierpią podczas wykonywania profesjonalnej usługi piorącej.

Dojazd do klienta – Mobilna myjnia

Nasza firma prowadzi działalność na terenie (Dojazd do klienta) :

 • Poznań (Jeżyce, Grunwald, Wilda, Nowe miasto, Stare miasto)
 • Swarzędz
 • Komorniki
 • Luboń
 • Przeźmierowo
 • Suchy las
 • Mosina
 • Plewiska
 • Koziegłowy

Oraz w innych okolicznych miastach. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

OPTIMA DM

OPTIMA DM to maszyna, która umożliwia pranie suchą oraz wilgotną, gorącą parą wodną. Świetnie sprawdza się podczas mycia samochodów.

SW15 FOAM

Maszyna służąca do prania, posiada ssawę umożliwiającą najskuteczniejsze usuwanie brudu z tapicerek, kanap, foteli, dywanów i wykładzin.

VERONA

Maszyna, która rozgrzewa się aż do 165 stopni. Tak wysoka temperatura pozwala na bardzo dokładne czyszczenie i dezynfekowanie kabin prysznicowych, fug, podłóg i okien.