Czyszczenie i pranie kanap - Poznań


Twoja kanapa już dawno przestała wyglądać tak, jak dawniej, a z każdym rokiem użytkowania na jej tapicerce przybywa nowych, trudnych do usunięcia zwykłym odplamiaczem plam? Jeśli tak, to czas najwyższy skorzystać z usług naszej ekologicznej, mobilnej myjni parowej w Poznaniu, która poradzi sobie z każdym brudem. Dzięki wykorzystywanym przez nas metodom pranie kanap pozwala nie tylko na wyczyszczenie powierzchni materiału, ale także na odświeżenie tapicerki od wewnątrz oraz usunięcia z jej włókien wszelkich bakterii, które zdążyły się tam zagnieździć w ciągu wielu lat użytkowania. Aby utrzymać kanapę w dobrym stanie, taki zabieg powinno się przeprowadzać regularnie, np. raz na dwa lata.

Jeżeli szukasz firmy oferującej kompleksowe czyszczenie kanapy w Poznaniu, koniecznie zgłoś się do nas!

Pranie kanap w Poznaniu

Bogucki EcoWash Poznań zaprasza do skorzystania ze swoich usług, wśród których znajduje się fachowe pranie kanap. Jako doświadczona firma doskonale wiemy, z których metod czyszczenia kanap korzystać, by spełnić oczekiwania klientów. Zależy nam na skuteczności, doskonałym efekcie wizualnym, ale także rzeczywistym, również wewnętrznym odświeżeniu tapicerek. Pranie kanap w Poznaniu to usługa, która polega na potraktowaniu tapicerki ciepłą pianą. Nasza nowoczesna maszyna z ssawą pozwala nam aplikować pianę na materiał, a następnie wcierać w niego substancję usuwającą brud. Przenika ona w głąb tapicerki, dzięki czemu nie tylko usuwa zewnętrzne, od razu widoczne zabrudzenia, ale także likwiduje wszelakie bakterie, roztocza i zarazki, jakie gnieżdżą się w długotrwale użytkowanych meblach. Wszyscy zainteresowani zachęcani są do kontaktu z firmą.

Cennik

Dla domu
Pranie kanap od 130-180 zł (w zależności od wielkości  i stanu zabrudzenia, w przypadku ręcznego usuwania sierści cena ulega zmianie)
Pranie kanap narożnikowych od 150 do 200 zł

Dojazd do klienta – Mobilna myjnia

Nasza firma prowadzi działalność na terenie (Dojazd do klienta) :

  • Poznań (Jeżyce, Grunwald, Wilda, Nowe miasto, Stare miasto)
  • Swarzędz
  • Komorniki
  • Luboń
  • Przeźmierowo
  • Suchy las
  • Mosina
  • Plewiska
  • Koziegłowy

Oraz w innych okolicznych miastach. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

OPTIMA DM

OPTIMA DM pozwala na dokładne mycie samochodów oraz elewacji. Produkuje suchą i wilgotną parę wodną o temperaturze 120 stopni.

SW15 FOAM

Maszyna do prania ciepłą pianą. Posiada ssawę umożliwiającą skuteczne usuwanie wszelkich zabrudzeń z dywanów, wykładzin oraz tapicerek.

VERONA

Maszyna parowa, która posiada zdolność rozgrzewania się aż do 165 stopni. Doskonała do czyszczenia i dezynfekowania kabin prysznicowych, fug, podłóg i okien.