Czyszczenie kostki brukowej – Poznań

Kostka brukowa jest jednym z materiałów najpowszechniej stosowanych do wykładania dużych powierzchni. Różne odmiany i rodzaje kostki brukowej stosuje się m.in. w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, przy zagospodarowaniu przestrzeni publicznej, budowie placów, dróg, parkingów i wielu innych obiektów. Jednocześnie kostka brukowa jest jednym z tych materiałów, które najtrudniej doczyścić. Szczególnie tam, gdzie bruk narażony jest na intensywne użytkowanie lub zanieczyszczenia o charakterze przemysłowym (oleje, smary), do czyszczenia kostki należy używać sprawdzonych sposobów. Myjnia mobilna Eco Wash oferuje kompleksowe czyszczenie kostki brukowej w Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Skutecznie czyścimy kostkę z każdego rodzaju zabrudzeń, w tym takich jak.: ślady opon, pozostałości farb i smarów, oleje, guma do żucia, zanieczyszczenia z powietrza i roślin oraz wielu innych.

Korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, nasza mobilna myjnia parowa wykonuje dokładne, niedrogie i szybkie czyszczenie oraz mycie kostki brukowej. Przy pomocy wysokociśnieniowej myjki parowej jesteśmy w stanie wykonać precyzyjne czyszczenie kostki z dowolnego rodzaju zabrudzeń. Chropowata powierzchnia, jaką charakteryzuje się kostka brukowa, a także liczne szczeliny między poszczególnymi elementami nie ułatwiają skutecznego czyszczenia – sprzyjają gromadzeniu się brudu, rozrastaniu się mchów oraz porostów. Czyszczenie za pomocą myjki parowej w szybki i bezpieczny sposób pozwala usunąć zabrudzenia znajdujące się w szparach między kostkami, jak i wyczyścić nawet dużą powierzchnię placu, parkingu czy podjazdu, zużywając znacznie mniejsze ilości wody niż w przypadku tradycyjnych metod. Dodatkową korzyścią, jaką niesie ze sobą czyszczenie kostki brukowej parą wodną jest możliwość impregnacji kostki, w celu zwiększenia jej odporności na zabrudzenia i rozwój porostów czy grzybów w kolejnych latach.

Myjnia mobilna – Poznań i okolice

Usługi związane z czyszczeniem kostki brukowej wykonywane na terenie Poznania oraz innych wielkopolskich miast świadczymy na zlecenie: instytucji publicznych, urzędów, osiedli mieszkaniowych, właścicieli firm i przedsiębiorstw, a także klientów indywidualnych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najwyższą jakość usług w atrakcyjnej cenie. Dla nas nie ma znaczenia, jakie przeznaczenie ma powierzchnia ułożona z kostki brukowej. Myjnia mobilna zapewnia stuprocentową skuteczność w czyszczeniu parkingów, placów, podjazdów, chodników czy dróg. Wszystko to oszczędnie, szybko i ekologicznie.