Czyszczenie i pranie tapicerki meblowej - Poznań


Nastał czas na gruntowne porządki w Twoim domu? Świetnie! Pytanie tylko, czy samodzielnie poradzisz sobie z doczyszczeniem trudnych do usunięcia zabrudzeń na tapicerkach meblowych? Niestety dostępne na rynku odplamiacze nie zawsze są skuteczne. Najrozsądniej będzie skorzystać z naszych usług – jako ekologiczna i mobilna myjnia parowa codziennie walczymy z brudem i każdorazowo walkę tę wygrywamy. Stosowana przez nas metoda prania gorącą parą wodną pozwala na doczyszczenie każdego materiału.

Jeżeli szukasz firmy, która oferuje pranie tapicerki meblowej i czyszczenie mebli w Poznaniu, trafiłeś idealnie. W zależności od materiału, którym obite zostały Twoje meble Bogucki EcoWash Poznań dobierze odpowiednie rozwiązanie, tak aby wykonywane przez nas pranie mebli przyniosło zamierzone efekty. Do kontaktu zachęcamy klientów z Poznania i okolic.

Pranie mebli w Poznaniu

Skuteczne pranie tapicerki meblowej to niełatwe zadanie, które może okazać się szczególnie żmudne, kiedy mamy do czynienia z uciążliwą, trudną do usunięcia plamą na materiale. Bogucki EcoWash Poznań zna skuteczną metodę, która sprawdza się zawsze – niezależnie od materiału, którym obite są meble oraz charakteru zabrudzenia. Pranie nowoczesną maszyną SW15 FOAM stworzoną do likwidowania nawet, zdawałoby się, niemożliwego do wyeliminowania brudu, pozwala nam zaproponować klientom usługi skuteczne i sprawdzone. Możemy zagwarantować, że wyczyszczone przez nas meble będą zachwycać czystością i świeżością zupełnie tak, jak wtedy, gdy były całkiem nowe. Pranie mebli z pomocą Bogucki EcoWash Poznań to doskonałe efekty i niskie ceny dostępne dla każdego. Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty!

Cennik

Dla domu
Pranie kanap od 130-180 zł (w zależności od wielkości  i stanu zabrudzenia, w przypadku ręcznego usuwania sierści cena ulega zmianie)
Pranie kanap narożnikowych od 150 do 200 zł
Pranie foteli, krzeseł, puf, dywanów, wykładzin Cena do uzgodnienia

Dojazd do klienta – Mobilna myjnia

Nasza firma prowadzi działalność na terenie (Dojazd do klienta) :

  • Poznań (Jeżyce, Grunwald, Wilda, Nowe miasto, Stare miasto)
  • Swarzędz
  • Komorniki
  • Luboń
  • Przeźmierowo
  • Suchy las
  • Mosina
  • Plewiska
  • Koziegłowy

Oraz w innych okolicznych miastach. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

OPTIMA DM

Sucha i wilgotna gorąca para produkowana przez OPTIMA DM pozwala na bardzo dokładne czyszczenie samochodów, elewacji oraz ich dezynfekcję.

SW15 FOAM

Maszyna służąca do prania dywanów, wykładzin oraz tapicerek meblowych z ssawą, która dzięki specjalnej pianie umożliwia usunięcie wszelkich zabrudzeń.

VERONA

Maszyna doskonała do dezynfekowania kabin prysznicowych, fug, podłóg i szyb. Wytwarzana przez nią para wodna dochodząca nawet do 165 stopni skutecznie i trwale usuwa brud z czyszczonych powierzchni.