Pranie i czyszczenie tapicerki - Poznań


Zabrudzona tapicerka to niestety niełatwy do samodzielnego rozwiązania problem. Z obawy o uszkodzenie materiału nie każdy chce się zdecydować na zastosowanie środków czyszczących domowego użytku, które są dostępne na rynku. Odplamiacze nie poradzą sobie też z trudnymi do usunięcia zanieczyszczeniami. Nasza ekologiczna, mobilna myjnia parowa jest w stanie zlikwidować każde zabrudzenie, a do tego odświeżyć meble tak, by wyglądały na całkiem nowe.

Jeżeli szukasz doświadczonej i zaufanej firmy, która proponuje pranie tapicerki w Poznaniu, koniecznie zgłoś się do Bogucki EcoWash Poznań. Posiadamy nowoczesny sprzęt, za pomocą którego w kilka chwil usuniemy zanieczyszczenia z kanap, krzeseł, foteli czy puf w Twoim domu. Czyszczenie parą wodną pozwala na powierzchniowe czyszczenie tapicerki, a następnie na usuwanie brudu również z wewnętrznych, niewidocznych dla oka włókien materiału. Dzięki temu meble mogą odzyskać dawny wygląd i zachwycać świeżością.

Pranie tapicerki

Próby prania tapicerki na własną rękę najczęściej kończą się marnym skutkiem, a to dlatego, że dostępne w sklepach odplamiacze nie są w stanie poradzić sobie z każdą plamą. Trudne do usunięcia, stare zabrudzenia może usunąć wyłącznie nowoczesna maszyna. Bogucki EcoWash Poznań może zaproponować kompleksowe pranie tapicerek za pomocą maszyny do prania z ssawą. Dzięki specjalnej pianie może ona usunąć każdy brud. Ciepła piana rozpuszcza plamę, dzięki czemu powierzchnia materiału cieszy oko czystością, ale na tym nie kończy się jej zadanie. Oprócz tego przenika ona w głąb tapicerki i odświeża jej włókna od wewnątrz. Oznacza to usunięcie wszelkich bakterii, roztoczy i alergenów, które mogą się tam gnieździć. Polecamy skorzystanie z naszych fachowych usług.

Cennik

Dla domu
Pranie kanap od 130-180 zł (w zależności od wielkości  i stanu zabrudzenia, w przypadku ręcznego usuwania sierści cena ulega zmianie)
Pranie kanap narożnikowych od 150 do 200 zł
Pranie foteli, krzeseł, puf, dywanów, wykładzin Cena do uzgodnienia

Dojazd do klienta – Mobilna myjnia

Nasza firma prowadzi działalność na terenie (Dojazd do klienta) :

  • Poznań (Jeżyce, Grunwald, Wilda, Nowe miasto, Stare miasto)
  • Swarzędz
  • Komorniki
  • Luboń
  • Przeźmierowo
  • Suchy las
  • Mosina
  • Plewiska
  • Koziegłowy

Oraz w innych okolicznych miastach. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

OPTIMA DM

Para wodna o temperaturze 120 stopni wytwarzana przez OPTIMA DM usuwa nawet najcięższe zabrudzenia z samochodu i elewacji.

SW15 FOAM

Maszyna piorąca z ssawą, która za pomocą specjalnej piany czyści dywany, wykładziny, a także tapicerki foteli i kanap.

VERONA

VERONA to maszyna parowa służąca do czyszczenia kabin prysznicowych, fug, podłóg, okien i szyb. Produkowana przez nią para wodna osiąga temperaturę do 165 stopni.