Czyszczenie elewacji oraz usuwanie graffiti

Brudna elewacja to problem dla właścicieli firm, a także prywatnych domów. Tym bardziej, że mamy często do czynienia nie tylko z naturalnymi zanieczyszczeniami, ale także zniszczeniem. Czyszczenie elewacji oraz usuwanie graffiti jest trudne, pracochłonne, a efekty samodzielnie wykonanej pracy często okazują się niezadowalające (mimo zainwestowania sporej ilości pieniędzy i energii). Zamiast takiej frustrującej pracy możemy skorzystać z usług profesjonalnej firmy, takiej jak nasza mobilna myjnia Bogucki Eco Wash, która od 11 lat skutecznie radzi sobie z czyszczeniem wszelkiego rodzaju powierzchni, zapewniając w ramach usług dojazd do klienta.

Zakres usług firmy

Nasza mobilna myjnia Bogucki Eco Wash działa na terenie Poznania i okolic. Oferujemy szeroki zakres usług czyszczących, każdej powierzchni i każdego zanieczyszczenia. Dzięki długoletniemu doświadczeniu doskonale radzimy sobie nawet z największym wyzwaniem, a przy tym oferujemy stosunkowo niskie ceny oraz wykorzystanie najnowocześniejszych, ekologicznych technologii. Czyszczenie przez nas elewacji obejmuje usuwanie:

  • standardowych, nawet wieloletnich zanieczyszczeń, takich jak kurz czy sadza;
  • pleśni i grzybów;
  • zacieków i przebarwień;
  • glonów i mchów;
  • białych wykwitów z elewacji klinkierowych;
  • graffiti.

Czyszczenie elewacji

Każda elewacja, zależnie od materiału, podatna jest na innego rodzaju zanieczyszczenia. Należy ją więc czyścić w inny sposób, uwzględniając jej trwałość (chodzi o to, by przy usuwaniu brudu jej nie zniszczyć) i poziom zanieczyszczenia. Nasi pracownicy mając stosowne doświadczenie, umieją rozpoznać rodzaj i poziom zanieczyszczenia elewacji i stosują właściwie dobrane środki.

Typowe zabrudzenia elewacji

Czyszczenie elewacji powinniśmy przeprowadzać regularnie, ale częstotliwość zależy od miejsca, w którym stoi dom oraz typu elewacji. W tym drugim przypadku istotna jest nasiąkliwość materiału oraz jego gładkość. Elewacje szybciej ulegają zabrudzeniom, gdy dom stoi w wilgotnym i zacienionym miejscu (na przykład w pobliżu lasu). W mieście na większe zabrudzenie może być narażona elewacja, która znajduje się w pobliżu uczęszczanej jezdni.

Usuwanie graffiti

Jeśli posiada się stosowną wiedzę oraz środki, można z elewacji usunąć skutecznie każdy rodzaj zabrudzenia, łącznie z niechcianym graffiti. Trzeba jednak wiedzieć jak, by nie doprowadzić do pogorszenia sytuacji. Dlatego warto zatrudnić profesjonalistów, takich jak nasza firma Bogucki Eco Wash. Oferujemy bezproblemowy dojazd do klienta i mamy wieloletnie doświadczenie w branży.