Dezynfekcja pojazdów, urządzeń, pomieszczeń z branży wędliniarskiej

Dezynfekcja pojazdów, urządzeń i pomieszczeń związanych z branżą wędliniarską oznacza konieczność jeszcze większego profesjonalizmu, niż w przypadku standardowych lokali gastronomicznych. Mięso bowiem jest szczególnie narażone na powstawanie niebezpiecznych drobnoustrojów, więc wszystkie sprzęty, pomieszczenia i pojazdy, gdzie się je przetrzymuje i przewozi, muszą być utrzymane w czystości najwyższej jakości (a więc zgodnie ze specyficznymi zasadami oraz tak, by detergenty nie miały kontaktu bezpośrednio z przewożoną czy przetrzymywaną żywnością).

Oferta naszej eco myjni

Nasza firma Bogucki Eco Wash działa w branży od 11 lat. Dzięki temu znamy jej tajniki i potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Tak jest też w przypadku konieczności dezynfekcji pojazdów, urządzeń i pomieszczeń związanych z branżą wędliniarską. Oferujemy stuprocentową satysfakcję i wykorzystanie w pełni profesjonalnych środków i urządzeń, a przy tym dbamy o środowisko naturalne. W dużej mierze opieramy swoją działalność na czyszczeniu parowym, a to pozwala nam na skuteczne działanie na każdej powierzchni, również w miejscach trudniej dostępnych (a więc tam, gdzie rozwój groźnych i niepożądanych bakterii jest wielce prawdopodobny).

Zalety współpracy z Bogucki Eco Wash

Nasza mobilna myjnia współpracuje z wieloma firmami, dla których utrzymanie czystości na najwyższym poziomie jest istotą ich działalności. Działamy głównie na terenie Poznania i okolic oraz oczywiście oferujemy w ramach usług dojazd do klienta, wykorzystanie własnego sprzętu i środków czystości. Stawiamy na nowoczesność wiedząc, że jest to klucz do pozyskiwania nowych, wiernych klientów. Mamy doświadczenie zarówno w czyszczeniu pojazdów, jak i pomieszczeń oraz urządzeń różnego typu i dlatego z powodzeniem współpracujemy także z przedstawicielami branży wędliniarskiej. A przy tym wszystkim oferujemy konkurencyjne ceny.

Szczegóły oferty

Jako mobilna myjnia z powodzeniem wykorzystujemy w swojej pracy najnowocześniejsze urządzenia do czyszczenia za pomocą gorącej pary. Jej temperatura sięgająca 120 stopni pozwala nam na skuteczne usuwanie różnego rodzaju zarazków. A przy tym zużywamy minimalne ilości wody, co daje nam gwarancję działania zgodnie z nowoczesnymi wymaganiami ekologicznymi. To również oszczędności finansowe, które pozwalają nam na zaproponowanie klientom atrakcyjnych cen naszych usług. W cenie jest też oczywiście dojazd do klienta. Rzetelność pracy naszej firmy poświadcza duża ilość zadowolonych w 100% klientów.