Mycie i dezynfekcja urządzeń i narzędzi gastronomicznych

Nasza mobilna myjnia Bogucki Eco Wash to także oferta profesjonalnego mycia i dezynfekcji urządzeń i narzędzi gastronomicznych. Mamy stosowne doświadczenie, odpowiedni sprzęt oraz warsztat, który pozwala nam działać z pełną precyzją i odpowiednio do wymogów panujących w konkretnego typu pomieszczeniu. Lokale gastronomiczne są zobowiązane do zachowania perfekcyjnej czystości. Dzięki temu klientom daje się gwarancję wysokiej jakości oferowanych w danym punkcie wyrobów. My potrafimy doskonale sprostać temu zadaniu, działamy głównie na terenie Poznania oraz okolic, gwarantując dojazd do klienta. A istniejąc na rynku od 11 lat – mamy już na koncie szereg zadowolonych klientów.

Zalety współpracy z naszą myjnią mobilną Bogucki Eco Wash

Nasza firma oferuje swym klientom pełny profesjonalizm. W ramach usług:

  • myjemy urządzenia i narzędzia gastronomiczne;
  • za pomocą specjalistycznych środków dezynfekujemy powierzone nam sprzęty;
  • wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt;
  • dbamy o ekologię;
  • zapewniamy dojazd do klienta.

Ze względu na wyżej wymienione zalety cieszymy się wysokim poziomem zaufania swoich klientów. Spełniamy zadania szybko, w pełni profesjonalnie i ściśle zgodnie ze specyfiką danego zlecenia.

Specyfika pracy w lokalach gastronomicznych

Czystość sprzętów w lokalu gastronomicznym ma bezpośredni wpływ na jakość oferowanych w nim usług. Mycie i dezynfekcja urządzeń i narzędzi gastronomicznych powinna być wykonywana regularnie, w konkretnych odstępach czasu, przy wykorzystaniu specjalistycznych środków (które choć skutecznie niszczą bakterie i drobnoustroje, nie zagrażają klientom danego lokalu). Innych środków używa się do czyszczenia naczyń i sprzętów wykorzystywanych przy przygotowywaniu żywności, innych do czyszczenia wyposażenia lokali gastronomicznych. Nie zawsze są one dostępne dla detalicznych odbiorców. Zresztą ważny jest nie tyko ich rodzaj, ale także metoda ich użycia: tak, by nie zanieczyścić nimi żywności, a tym samym nie doprowadzić do zagrożenia zatruciem.

Profesjonalizm działania eco myjni

Nasza mobilna myjnia z Poznania bazuje na różnego typu rozwiązaniach, aby sprostać oczekiwaniom swoich różnorodnych klientów. Szczególnie polecamy usługi czyszczenia parą wodną, które doskonale wykonują zadanie sprzątania przestrzeni publicznej. Maszyna do czyszczenia parowego to urządzenie nowoczesne i ekologiczne (wykorzystujące minimalną ilość wody). Mamy nie tylko nowoczesny sprzęt, ale także konkurencyjne ceny, które pozwalają na ograniczenie koniecznych kosztów związanych z utrzymaniem lokalu gastronomicznego w należytej czystości. O rzetelności naszej firmy świadczy spora ilość zadowolonych i stałych klientów, którzy chętnie regularnie korzystają z naszych usług.