Skuteczne czyszczenie kuchni i toalet

Kuchnia i łazienka to specyficzne pomieszczenia, które ze względu na pełnione funkcje wymagają większej uwagi w kwestii zachowania w nich czystości. Jako mobilna myjnia Bogucki Eco Wash oferujemy profesjonalne czyszczenie kuchni i toalet zarówno w domach prywatnych, jak i w lokalach usługowych czy budynkach użyteczności publicznej. Gwarantujemy przy tym pełen profesjonalizm, wykorzystanie ekologicznych metod czyszczenia oraz atrakcyjne ceny. Działamy głównie na terenie Poznania i okolic, gwarantujemy bezproblemowy dojazd do klienta i jesteśmy przekonani, że po skorzystaniu z naszych usług rozpoczną Państwo z nami stałą współpracę.

Czyszczenie kuchni

Czyszczenie kuchni (szczególnie jeśli mamy do czynienia z zakładem gastronomicznym, ale także w domach prywatnych) wymaga działania z zastosowaniem odpowiednich środków i metod. Stosowane detergenty nie mogą mieć kontaktu z żywnością, a jednak czyszczenie powinno gwarantować zniszczenie wszelkich groźnych bakterii i drobnoustrojów. Jako nowoczesna, mobilna myjnia dysponujemy między innymi specjalistycznymi urządzeniami parowymi, które pozwalają nam na mycie różnego rodzaju powierzchni w wysokiej temperaturze. Dzięki temu osiągamy świetne efekty i pozostawiamy czyszczone powierzchnie nieskazitelnymi. Wykonywane przez nas zabiegi obejmują oczywiście dokładną dezynfekcję wszystkich kuchennych sprzętów, w każdym, nawet najmniej dostępnym miejscu. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się prawdziwie czystą przestrzenią i bez obaw przygotowywać w niej żywność.

Czyszczenie toalet

Nasza firma przeprowadza kompleksowe czyszczenie pomieszczeń łazienkowych, w tym toalet, również w przestrzeni publicznej. Ze względu na swoją specyfikę toalety wymagają szczególnie dokładnego i regularnego mycia i dezynfekcji wszystkich powierzchni. Nie można poprzestać jedynie na usuwaniu widocznego brudu i dlatego konieczna jest nasza profesjonalna pomoc. Mając stosowne doświadczenie, doskonale radzimy sobie z tego typu zleceniami.

Wysoka higiena punktów usługowych

W punkach usługowych ze względów higienicznych oraz marketingowych powinna zostać zachowana najwyższa kultura czystości. Osiąga się ją dzięki:

  • stosowaniu profesjonalnych środków i systemów dezynfekcji;
  • regularnym i dokładnym myciu i czyszczeniu wszystkich elementów wyposażenia;
  • współpracy z profesjonalną firmą czyszczącą.

Taką firmą właśnie, oferującą skuteczne czyszczenie kuchni i toalet, jest nasza myjnia Bogucki Eco Wash. Mamy 11 lat doświadczenia w branży, gwarantujemy dojazd do klienta, nowoczesność oraz konkurencyjne ceny.